Klik op ons logo voor de homepage
Merlenhove > Toernooien > DRAIJER BOUW Open Merlenhove Toernooi

User Name

Password

Info New or Forgotten?

Volgen

Delen

Welkom bij het DRAIJER BOUW Open Merlenhove Toernooi 2018 (30 juni t/m 8 juli)

SPEELSCHEMA'S

Herenenkel HE A : Herenenkel A
  HE B : Herenenkel B
  HE C : Herenenkel C
  HE D : Herenenkel D
  HE E : Herenenkel E
  HE F : Herenenkel F
  HE G : Herenenkel G
  HE 35+ A : Herenenkel 35+ A
  HE 35+ B : Herenenkel 35+ B
  HE 35+ C : Herenenkel 35+ C
  HE 35+ D : Herenenkel 35+ D
Herendubbel HD A : Herendubbel A
  HD B : Herendubbel B
  HD C : Herendubbel C
  HD D : Herendubbel D
  HD E : Herendubbel E
  HD F : Herendubbel F
  HD 35+ A : Herendubbel 35+ A
  HD 35+ B : Herendubbel 35+ B
  HD 35+ C : Herendubbel 35+ C
  HD 35+ D : Herendubbel 35+ D
Damesenkel DE A : Damesenkel A
  DE B : Damesenkel B
  DE C : Damesenkel C
  DE D : Damesenkel D
  DE 35+ : Damesenkel 35+
Damesdubbel DD A : Damesdubbel A
  DD B : Damesdubbel B
  DD C : Damesdubbel C
  DD D : Damesdubbel D
  DD E : Damesdubbel E
  DD 35+ A : Damesdubbel 35+ A
  DD 35+ B : Damesdubbel 35+ B
  DD 35+ C : Damesdubbel 35+ C
Gemengddubbel GD A : Gemengddubbel A
  GD B : Gemengddubbel B
  GD C : Gemengddubbel C
  GD D : Gemengddubbel D
  GD E : Gemengddubbel E
  GD 35+ A : Gemengddubbel 35+ A
  GD 35+ B : Gemengddubbel 35+ B
  GD 35+ C : Gemengddubbel 35+ C

FINALES

HE A Colin de Heer (2) - Koen Heupers (1) 6-3 3-6 6-3
HE B Jesse Kriek - Kilian Handels (1) 6-2 4-6 6-1
HE C Dirk Ottevanger - David Koert (1) 6-1 6-1
HE D Daniel Leeflang - Lex Janmaat 6-1 6-1
HE E Richter van Emmerik (2) - Boudewijn van Immerseel 6-0 3-6 6-3
HE F Wessel Oomens - Peter van Kessel 6-1 6-1
HE G Kevin Thomassen (2) - Martijn Weijers (1) 6-4 6-1
HE 35+ A 1. Koen Ruigrok   2. Rob Noordanus  
HE 35+ B Jochem Baalmann (2) - Eric Haarmans 6-3 3-0 opg
HE 35+ C Chris Hommes (4) - Sander Foppele (1) 6-2 6-2
HE 35+ D Jan-Willem Braun (1) - Huub Gon 6-3 6-4
HD A 1. Colin de Heer/ Koen Heupers   2. Michiel van den Bogaert/ Tom Tak  
HD B Michael van Riet Paap/ Kilian Handels (1) - David Monbertrand/ Luc de Ruiter 6-7 6-4 6-4
HD C Dennis Schrijver/ Jerome Könst - Mark van Zoolingen/ Scott van Zoolingen 6-2 6-3
HD D Niels Neervoort/ David Koert (2) - Maurits Dolman/ Mees Sebregts 6-1 6-0
HD E Bas Spruijt/ Rens Goedknegt - Richard Lines/ Walter Berghoef 7-5 7-6
HD F 1. Sander Voorhuijzen/ Hans Roosjen   2. Maarten Roth/ Yno van Haaster  
HD 35+ A Remco Schoone/ Bert van der Kuijl (1) - Ben Tanis/ Winfred Roose (2) 6-3 1-6 6-3
HD 35+ B Jochem Baalmann/ Jippe de Boer - Wouter Beekhuizen/ Wim Beekhuizen 6-2 7-5
HD 35+ C Robert Smit/ Dennis Beck (2) - Guy Boissevain/ Franck Jaunet 6-1 6-3
HD 35+ D 1. Peter Schelvis/ Hans Maarschalkerweerd   2. Ed Bras/ Rembert Oldenboom  
DE A Famke van Trigt - Anne Weeber 6-3 6-2
DE B Mihaela Ljubojevic (1) - Noemy Stoelenga 6-3 6-3
DE C Noa Noa Hommes (2) - Suzanne de Vries 6-1 6-2
DE D Marissa Meijer (1) - Nicole van der Meulen (2) 7-5 6-3
DE 35+ Lanneke Tan - Renate de Mon 6-4 6-2
DD A Danique Mense/ Michelle Hoogenstein (1) - Melissa Gon/ Renée Bosse (2) wo
DD B 1. Nika Ludlage/ Eva van der Horst   2. Rosanne Warmerdam/ Hieke Seijsener  
DD C Annemijn van Meelen/ Heleen van der Knaap (1) - Jackie Zonjee/ Angelique van Ojik (2) 6-3 7-5
DD D 1. José van den Hurk/ Marina Duijn   2. Kyra Kooistra/ Valéry Bisschops  
DD E Naomi Neervoort/ Marissa Meijer (1) - Diana Kruize/ Charlotte Hoenderdos 6-4 6-3
DD 35+ A 1. Mieke Veen-Hesselink/ Karin Meulenbelt   2. Monique Somers/ Marlies Mannaert-van Baaren  
DD 35+ B Caroline Lucchiari/ Bjorge Scheper (2) - Lara Steenman/ Loes Schoone (1) 6-4 4-6 6-1
DD 35+ C Monique de Haan/ Wendy Schouw (2) - Annemiek Groen/ Jolanda Icke 6-1 5-7 6-4
GD A Roger Davids/ Marlous Jutte Verkerk (1) - Marco van Trigt/ Famke van Trigt (2) 6-4 6-2
GD B Chantal Losekoot/ Bob Verzijlberg (2) - Bobby Liefbroer/ Danique Pach 6-1 7-6
GD C Niels Neervoort/ Heleen van der Knaap - Maaike van der Voort/ Russell van Baaijen 7-6 6-3
GD D 1. Wouter Franke/ Sophie Lingg   2. Inez Abels/ Martijn van der Ploeg  
GD E Maaike van Kesteren/ Wouter van Kesteren (1) - Zino Willems/ Irma van der Meer 6-2 6-3
GD 35+ A 1. Hilda Hofkamp/ Martin Timmermans   2. Frithjof Hosselet/ Annelies de Blaauw  
GD 35+ B 1. Merlyn van Tholl/ Wessel Oomens   2. John Otto/ Marlies Mannaert-van Baaren  
GD 35+ C Mandy Erkemeij/ Marcel Wiegerinck (3) - Simon Westra/ Jenny Westra (1) 6-3 6-2

Volg het toernooi LIVE met onze APP PLANMYSPORT

MOBIELDownload de app uit de Apple iStore of Google Play Store of ga naar www.planmysportapp.com.
Inloggen op de app is niet noodzakelijk, maar wel handig voor de selfservice. Klik na het opstarten op de homepage op de quicklink TOERNOOIEN en kies daar dit toernooi. Meer uitleg? Bekijk deze film.

Fotoalbums

Foto album DRAIJER BOUW Open Merlenhove Toernooi 2017

Foto album DRAIJER BOUW Open Merlenhove Toerbooi 2016

Foto album DRAIJER BOUW Open Merlenhove Toernooi 2015

Foto album DRAIJER BOUW Open Merlenhove Toernooi 2014

Foto album DRAIJER BOUW Open Merlenhove Toernooi 2013

Inschrijven

Toernooibepalingen DRAIJER BOUW Open Merlenhove Toernooi 2018

Informatie

Volg ons ook op Facebook !Volg ons ook op Facebook !

Vragen?

Voorafgaand aan het toernooi kan je ons bereiken via het gebruikelijke e-mailadres: toernooi@merlenhove.nl.
Tijdens het toernooi zijn wij te bereiken op telefoonnummer 023-5284738.

S P O N S O R S